” ….. i pamiętajcie rzekł Szef, że jeśli jest coś
dobrego, to się tego nie zmienia … „. Pomni tych słów proroczych
przystąpiliśmy do zebrania. Frekwencja nie rewelacyjna ale wystarczająca
by móc obradować. Doświadczenie już nas nauczyło, że aby stworzyć mocny
plan działania musi go tworzyć równie mocna grupa będąca Zarządem. A od
lat nasze turystyczne przedsięwzięcia uznawane są za imponujące. Komisja
rewizyjna skrupulatnie sprawdziła czteroletnie obroty finansowe i nie
stwierdziła żadnych nieprawidłowości czemu trudno się dziwić przy tak
skrupulatnej skarbniczce. Absolutorium było więc formalnością. I
wreszcie wybory. Komisja skrutacyjna działa wolno acz dokładnie.
Skreśleń jest niewiele co znaczy, że wszyscy zgłoszeni cieszą się
zaufaniem, postanawiamy więc to zaufanie wykorzystać tworząc organ
złożony ze wszystkich zgłoszonych.
Nowy Zarząd ukonstytuował się więc następująco:
Andrzej Gawlikowski – Prezes
Jagoda Jurczak – Sekretarz
Agnieszka Rzepczyńska – Skarbnik
Stanisław Wiśniewski – członek Zarządu
Andrzej Lietz – członek Zarządu
Sławek Dembiński – członek Zarządu
Urszula Kowalska – członek Zarządu
Adam Mazurek – członek Zarząd
Henryk Woliński – członek Zarządu
Komisja Rewizyjna
Wiesława Tarnowska
Halina Dziadko


