XIX rajd

W dniach 16-19.01.2020 r. odbył się organizowany przez nasze koło XIX RAJD ZIMOWE ZDOBYWANIE BESKIDZKICH TYSIĘCZNIKÓW „BARANIA GÓRA 2020”. Zimowy Rajd jest imprezą górska realizowaną cyklicznie od 19 lat o ekstremalnym charakterze ze względu na trudne warunki zimowe. W Rajdzie uczestniczyło 15 osób z kół PTTK z całego kraju , w tym 5 osób z naszego koła.Celem Rajdu było wejście w warunkach zimowych na Baranią Górę 1220 m npm . W trakcie rajdowicze uczestniczyli w zajęciach artystycznych w schronisku Przysłop pod Baranią Górą realizując prace w zakresie malowania na kamieniu.Prawdziwego Śniegu było pod dostatkiem a kondycja uczestników i atmosfera turystyczna mimo trudnych zimowych warunków – wspaniała. Zapraszamy wszystkich członków naszego koła na XX jubileuszowy RAJD ZIMOWE ZDOBYWANIE BESKIDZKICH TYSIĘCZNIKÓW , który odbędzie się w styczniu 2021 roku. Zdz. Haręźlak

Kategoria: Relacje z imprez

Komentowanie wyłączone